PROXMOX : Veri merkezinizi basitleştirin

Veri merkezinizi basitleştirin.

Proxmox, herkes için tüm işlevlere tam erişim sağlayan, son derece güvenilir ve emniyetli, güçlü, kurumsal düzeyde çözümler sunar.
Yazılım tanımlı ve açık platformların dağıtımı, yönetimi ve bütçelendirilmesi kolaydır.

PROXMOX ÇÖZÜMLERİNİ KEŞFEDİN..

Proxmox Sanal Ortamı : Proxmox Virtualization Platform

Proxmox Virtual Environment, kurumsal sanallaştırmaya yönelik eksiksiz bir açık kaynaklı platformdur.

Yerleşik web arayüzü ile VM’leri ve kapsayıcıları, yazılım tanımlı depolama ve ağ iletişimini, yüksek kullanılabilirliğe sahip kümelemeyi ve kullanıma hazır birden fazla aracı tek bir çözüm kullanarak kolayca yönetebilirsiniz.

Proxmox Virtual Environment, kurumsal sanallaştırmaya yönelik eksiksiz, açık kaynaklı bir sunucu yönetimi platformudur. KVM hipervizörünü ve Linux Konteynerlerini (LXC), yazılım tanımlı depolama ve ağ işlevselliğini tek bir platformda sıkı bir şekilde entegre eder. Entegre web tabanlı kullanıcı arayüzü ile VM’leri ve konteynerleri, kümeler için yüksek kullanılabilirliği veya entegre olağanüstü durum kurtarma araçlarını kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Tek bir çözümde bilgi işlem, ağ ve depolama

Kurumsal sınıf özellikler ve %100 yazılım tabanlı odaklanma, Proxmox VE’yi BT altyapınızı sanallaştırmak, mevcut kaynakları optimize etmek ve minimum masrafla verimliliği artırmak için mükemmel bir seçim haline getirir. En zorlu Linux ve Windows uygulama iş yüklerini bile kolayca sanallaştırabilir ve ihtiyaçlarınız büyüdükçe bilgi işlem ve depolamayı dinamik olarak ölçeklendirerek veri merkezinizin gelecekteki büyümeye uyum sağlamasını sağlayabilirsiniz.

Proxmox VE detaylı incelemesi ve Türkiye’deki Yerel Hizmetler ile ilgili detaylı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Proxmox VE ile açık ve geleceğe yönelik bir veri merkezi oluşturmaya hazır mısınız? O halde Proxmox Türkiye Yetkili Satıcısı GTM Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz. 

Proxmox Virtualization Platform tüm özelliklerini bu makalemizde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir