Supermicro, Bulut Yerel Altyapısı ve Yüksek Performanslı Teknik Bilgi İşlem için Optimize Edilmiş Yeni Sunucular ve Yeni İşlemciler ile AMD Ürün Yelpazesini Genişletiyor

Supermicro, Bulut Yerel Altyapısı ve Yüksek Performanslı Teknik Bilgi İşlem için Optimize Edilmiş Yeni Sunucular ve Yeni İşlemciler ile AMD Ürün Yelpazesini Genişletiyor

AMD EPYC 9004 Serisi İşlemci Sistemlerinin Gelişen Portföyü, 128 adede kadar Yeni “Zen 4c” Çekirdeği ile Optimize Edildi ve AMD 3D V-Cache Teknolojisi, Eşi Görülmemiş Yoğunluk ve Enerji Verimliliği Sağlıyor

San Jose, Kaliforniya, — 13 Haziran 2023 – Bulut, AI/ML, Depolama ve 5G/Edge için Toplam BT Çözümü Sağlayıcısı olan Supermicro, Inc. (NASDAQ: SMCI) H13 serisinin tamamını duyuruyor AMD tabanlı sistemler artık “Zen 4c” mimarisine dayalı 4. Nesil AMD EPYC™ işlemciler ve AMD 3D V-Cache™ teknolojisine sahip 4. Nesil AMD EPYC işlemciler için destekle sunuluyor.

Lider iş parçacığı yoğunluğuna ve yuva başına 128 çekirdeğe sahip, bulutta yerel bilgi işlem için 4 Bu sistemler, bulut operatörlerinin kullanıcı oturumlarının sürekli artan taleplerini karşılaması ve yapay zeka destekli yeni hizmetler sunması için hedefleniyor. AMD 3D V-Cache teknolojisine sahip sunucular, FEA, CFD ve EDA’da teknik uygulamaları çalıştırmada mükemmeldir. Büyük Düzey 3 önbellek, bu tür uygulamaların her zamankinden daha hızlı çalışmasını sağlar. Son birkaç yılda AMD EPYC işlemcilerle 50’den fazla dünya rekoru kırıldı.

“Supermicro, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için ürün gruplarımızın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Supermicro başkanı ve CEO’su Charles Liang, “Hızlı dağıtımlar için raf ölçeği entegrasyonuyla kaynak tasarrufu sağlayan, uygulama için optimize edilmiş sunucular tasarlıyor ve sunuyoruz” dedi. “En son 4. Nesil AMD EPYC işlemciler için tamamen optimize edilmiş, büyüyen geniş sistem portföyümüzle, bulut operatörleri artık çok sayıda kullanıcı için olağanüstü yoğunluk ve verimlilik ve alan kısıtlaması olan veri merkezlerinde bile bulutta yerel hizmetler elde edebiliyor. Ayrıca, gelişmiş yüksek performanslı, çok yuvalı, çok düğümlü sistemlerimiz, çok çeşitli teknik bilgi işlem iş yüklerini ele alır ve üretim şirketlerinin belleğin hızlandırılmış performansından yararlanarak yeni ürünler tasarlaması, geliştirmesi ve doğrulaması için pazara sunma süresini önemli ölçüde azaltır. yoğun uygulamalar.”

Supermicro AMD tabanlı sunucuların tamamı hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: https://www.supermicro.com/en/products/aplus

AMD Sunucu Ürünleri ve Teknoloji Pazarlamasından Sorumlu Kurumsal Başkan Yardımcısı Lynn Comp, “4. Nesil AMD EPYC™ işlemciler, dünyadaki tüm x86 işlemciler arasında en yüksek çekirdek yoğunluğunu sunuyor ve bulut tabanlı iş yükleri için olağanüstü performans ve verimlilik sağlayacak” dedi. “En yeni veri merkezi işlemci ailemiz, müşterilerin iş yükü büyümesini ve esnekliği kritik altyapı birleştirme zorunluluklarıyla dengelemesine olanak tanıyarak, bulut yerel bilgi işlemin veri merkezini dönüştürdüğü bir zamanda müşterilerimizin daha fazla enerji verimliliği ile daha fazla iş yapmalarını sağlıyor.”

20 Haziran tarihli “Yeni Nesil Supermicro H13 Sistemleri ile EPYC™ Performansına ve Yoğunluğuna Ulaşın” Supermicro web seminerine kaydolun.

https://www.brighttalk.com/webcast/17278/586045

H13 Hyper-U – Yeni 1U ve 2U Hyper-U sunucuları, sanallaştırma ve HCI gibi bulutta yerel iş yükleri için ideal olan yüksek performans ve yoğunluk için tasarlanmıştır; 128 çekirdek Ayrıca, 12x 3,5″ sürücü bölmeleri veya 24x 2,5″ sürücü bölmeleri içeren, depolama için optimize edilmiş yapılandırmalar mevcuttur. Hyper-U ile tek bir CPU kullanmak, çift CPU sunuculara kıyasla yazılım lisanslama maliyetlerini ve soğutma zorluklarını azaltabilirken, maksimum çekirdek yoğunluğunu sağlamaya ve 24 DIMM yuvasında 12 kanala kadar DDR5 desteğiyle bellek kapasitesini ikiye katlamaya devam edebilir. Bu yeni Hyper-U sunucuları hakkında buradan daha fazla bilgi edinin .

H13 All-Flash EDSFF – “Zen 4c” mimarisine dayanan, AMD EPYC 9004 Serisi işlemcilerle desteklenen yeni All-Flash NVMe depolama sistemleri, kompakt bir 1U kasada benzersiz kapasite ve performans sağlayan en son EDSFF teknolojileri ile tasarlanmıştır. 128 PCIe 5.0 yolundan yararlanan en yeni sunucu, E3.S 2T form faktöründe 16 (7,5 mm) EDSFF E3.S sürücüyü veya 8 E3.S (x4) sürücüyü ve 4 CXL cihazını destekler ve bu gibi kullanım durumları için belleğin genişletilmesine olanak tanır. bellek içi veritabanı uygulamaları olarak.

Ayrıca, aşağıdaki gelişmiş H13 sistem aileleri, en yeni AMD EPYC işlemcilerle sorunsuz yükseltme yolu uyumluluğu sağlar.

H13 GPU için Optimize Edilmiş Sistemler – Açık, modüler, standartlara dayalı sunucular, çift AMD EPYC 9004 Serisi işlemcilerle güçlendirilmiş çalışırken değiştirilebilir, aletsiz bir tasarımla üstün performans ve hizmet verebilirlik sağlar. GPU seçenekleri en yeni PCIe, OAM ve NVIDIA SXM teknolojisini içerir. Bu GPU sistemleri, en zorlu AI eğitim performansı, HPC ve Büyük Veri Analitiği içeren iş yükleri için idealdir.

H13 Hyper – 1U ve 2U çift soketli H13 Hyper serisi, Supermicro’nun en zorlu iş yüklerinin yanı sıra geniş bir alana özel uyum sağlayan bol miktarda depolama ve G/Ç seçeneklerinin üstesinden gelmek için oluşturulmuş rafa monte sunucu yelpazesine yeni nesil performans getiriyor. %100 aletsiz tasarımıyla üstün yönetilebilirlik sağlamanın yanı sıra çok çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılar.

H13 CloudDC – Tek yuvalı H13 CloudDC, AMD EPYC işlemci çekirdek yoğunluğundan yararlanır ve GPU’lar için 2 veya 4 PCIe 5.0 yuvası ve çift AIOM yuvası (PCIe 5.0; OCP 3.0 uyumlu) ile G/Ç ve depolamada maksimum esneklik sağlar. veri akışı. 1U ve 2U H13 CloudDC sistemleri, herhangi bir boyuttaki veri merkezinde hızlı kurulum ve daha verimli bakım sağlayan aletsiz braketler, çalışırken değiştirilebilir sürücü tepsileri ve yedekli güç kaynakları ile kolay servis verilebilirlik için tasarlanmıştır.

H13 GrandTwin™ – Supermicro’nun benzersiz 2U 4 Düğümlü sistemi, tek işlemci performansı için özel olarak üretilmiştir. AMD EPYC 9004 Serisi işlemcilere sahip H13 GrandTwin, bir sistemde dört düğüm içeren kompakt 2U form faktöründe maksimum yoğunluk sağlamak için bilgi işlem performansı, bellek ve enerji verimliliği arasındaki dengeyi optimize eder. Ek olarak, H13 GrandTwin’de daha kolay servis için ön veya arka G/Ç ile yapılandırılabilen çalışırken değiştirilebilen ön (soğuk koridor) düğümler bulunur. Sonuç olarak H13 GrandTwin, CDN, çoklu erişimli uç bilgi işlem, bulut oyunları ve yüksek kullanılabilirlikli önbellek kümeleri gibi iş yükleri için idealdir.

 

AMD Şeması

Supermicro AMD EPYC destekli sunucuları buradan supermicrosunucu.com üzerinden konfigure edip sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir